За тиждень бригада робітників відремонтувала 138 м дороги, що становить 115% плану. Скільки метрiв

дороги планували відремонтувати за тиждень? дуже потрібно зараз​

Ответы на вопрос

Отвечает Мурзина Аня.

Ответ:

120 (м)

Пошаговое объяснение:

138/115*100=1,2*100=120 (м)

Отвечает Самарский Дмитрий.
Позначимо планову кількість метрів дороги, яку було заплановано відремонтувати за тиждень, як х. Тоді з умови задачі маємо:

138 = 1.15х

Розв'язавши це рівняння, отримаємо:

х = 120

Отже, планували відремонтувати 120 метрів дороги за тиждень.