Вiннi Пух має три шоколадки. Він каже П'ятачку, що вiзьке половину всіх шоколадок та щe пів

шоколадки, не ламаюни жодноє. Чи вдасться йому це?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамутов Эмиль.

Відповідь:

Так вийде.

Покрокове пояснення:

Всього - 3. Половинна всіх шоколадок - це 3/2=1,5. А ще половинна однієї шоколадки - це 1/2=0,5. Тепер додаємо і виходить, 1.5+0.5=2. Він зможе це зробити не ламаючи.