a) Көрме павильондарының бірінде дуйсенбi күнi 958 адам болды. Олардың 429-ы ересек адам, ал

қалғаны - бастауыш сынып оқушылары. Дүйсенбі күні павильонда канша бастауыш сынып оқушысы болды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдрахманова Аружан.

958-429=531

Ж:Өзің жазасығо

Отвечает Садчикова Юлия.

Відповідь: 429+297=726;958-726=232 бастауыш сынып келді

Покрокове пояснення:❤️