5 СЫНЫП МАТEMATИKA TЖБ2ТОКСАН 2 5. [4балл]Дүкенде бірінші күні барлық картоптын -i сатылды, екінші

күні - сі сатылды, ал үшiншi күнi калган 30 кг картоп сатылды. Алгашкыда дүкенде кг картоп болды? канша​

Ответы на вопрос

Отвечает Радионов Денис.

Ответ:

  • Пошаговое объяснение:по моему 56 картоп болды\lim_{n \to \infty} a_n  \lim_{n \to \infty} a_n \left[\begin{array}{ccc}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{array}\right]