Знайти число, якщо відомо, що сума часток від ділення цього числа на 8. і на 12 дорівнює 10


Ответы на вопрос

Отвечает Речкалова Поля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x/8+x/12=10

3x/24+2x/24=10

5×/24=10

5x=24×10

5x=240

x =240/5

x =48

ответ: число 48