Знайти число якщо відомо що сума часток від ділення цього числа на 8 і на 12 дорівнює 10


Ответы на вопрос

Отвечает Закирзянова Галина.

Наше число имеет вид 8x или 12y, причем x+y=10. Кроме того 8x=12y

поэтому

x=12y/8 = 1.5y

x+y=1.5y+y=2.5y=10\\y = 10/2.5=4

Поэтому наше число это 12y=48

Ответ 48