2. Знайди найбільший спільний дільник та найменше спільне кратне чисел. a) 10 i 45; 6) 16 i 24.​


Ответы на вопрос

Отвечает Панин Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a) 10 i 45;

НОД(10;45) = 5.

НОК(10;45) =2*45 = 90.

10 = 2*5

45 = 3*3*5.

---------

6) 16 i 24.​

НОД(16;24) =2*2*2*3*2 =  48.

НОК(16;24)=2*2*2 = 8.

16 = 2*2*2*2.

24 = 2*2*2*3.