72,4км/год 63,8км/год ?км t=1,2год


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Ярослава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Якщо ви хочете знайти відстань, яку подолають два тіла, що рухаються зі швидкостями 72,4 км/год та 63,8 км/год протягом 1,2 години, то ви можете скористатися формулою v = s/t, де v - швидкість, s - відстань, а t - час. Перетворивши формулу, ми отримуємо s = v * t. Таким чином, перше тіло подолає відстань s1 = 72.4 * 1.2 = 86.88 км, а друге тіло подолає відстань s2 = 63.8 * 1.2 = 76.56 км. Загалом обидва тіла подолають відстань s1 + s2 = 86.88 + 76.56 = 163.44 км.

Отвечает Неврова Кира.
Если что это не минус а умножить