Знайти число якщо відомо що 5/8 даного числа становить 40


Ответы на вопрос

Отвечает Усков Виктор.

Ответ:

64

Пошаговое объяснение:

Для знаходження числа, відомо, що 5/8 цього числа становить 40, спробуйте таку операцію:

1. Спочатку знайдіть, яку частку числа становить 1/8. Для цього поділіть 40 на 5:

40 / 5 = 8

2. Тепер, коли ви знаєте, що 1/8 числа дорівнює 8, ви можете знайти саме число, помноживши 8 на 8 (оскільки 8 * 8 = 64):

8 * 8 = 64

Отже, число, яке ви шукаєте, дорівнює 64.