Скількомами нулями закінчується запис числа , яке дорівнює добутку 1×2×3×...×15×16? З об'яснением

Дам 100 балов!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Тимофей.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

1×2×3×...×15×16

Ми шукаємо числа, прості множники яких дорівнюють 2 і 5

2

4=2·2

5

6=2·3

8=2·2·2

10=2·5

12=2·2·3

14=2·7

15=3·5

16=2·2·2·2

Маємо 15 - 2 і 3 -5

2³·5³=(2·5)³=10³

запис числа закінчується 3 нулями