Допоможіть скласти рішення задачі. З діями на розв'язання У літньому таборі діти вирішили

влаштувати пікнік . Обчисли скільки осіб взяло участь у заході. У таборі 4 загони, у кожному по 12 учнів; дітей супроводжували 2 вихователі. До того ж останньої миті 3 дівчинки занедужали й залишилися під наглядом медсестри

Ответы на вопрос

Отвечает Кокорин Егор.

Відповідь:

47 осіб

Покрокове пояснення:

1). 4•12=48 (уч.) всього учнів у таборі;

 2). 48+2=50 (ос.) учнів та вихователів;

3). 50-3=47 (ос.) взяли участь у пікніку. 
Відповідь: у пікніку взяли участь 47 осіб.