(X - 506) + 215 = 429; 475 - (x - 671) = 325; 8• (x - 14) = 112; 11x + 6x = 408; 33m - m = 1024.

помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Зубарева Эвелина.
Давайте розв'яжемо ці рівняння одне за одним:

1. (X - 506) + 215 = 429:

Спочатку віднімемо 215 з обох боків рівняння:

X - 506 = 429 - 215,

X - 506 = 214.

Тепер додамо 506 до обох боків:

X = 214 + 506,

X = 720.

2. 475 - (X - 671) = 325:

Спочатку віднімемо 475 з обох боків рівняння:

- (X - 671) = 325 - 475,

- (X - 671) = -150.

Тепер домножимо обидва боки на -1, щоб позбутися мінуса перед дужками:

X - 671 = 150.

Додамо 671 до обох боків:

X = 671 + 150,

X = 821.

3. 8•(x - 14) = 112:

Розділимо обидва боки на 8:

x - 14 = 112 / 8,

x - 14 = 14.

Додамо 14 до обох боків:

x = 14 + 14,

x = 28.

4. 11x + 6x = 408:

Додамо коефіцієнти x разом:

11x + 6x = 17x,

17x = 408.

Тепер поділимо обидва боки на 17:

x = 408 / 17,

x ≈ 24.

5. 33m - m = 1024:

Віднімемо m з обох боків:

33m - m = 32m,

32m = 1024.

Тепер поділимо обидва боки на 32:

m = 1024 / 32,

m = 32.

Отже, значення змінних у цих рівняннях такі:

1. X = 720.
2. X = 821.
3. x = 28.
4. x ≈ 24.
5. m = 32.