1Обчисли значення виразу: 7,5*3,8-17:(1 3/5+3 2/5)


Ответы на вопрос

Отвечает Екимова Анна.

Ответ:

Давайте обчислимо значення цього виразу крок за кроком:

1. Обчислімо вираз всередині дужок:

1 3/5 + 3 2/5 = (8/5) + (17/5) = 25/5 = 5

2. Тепер підставимо це значення назад у вираз:

7,5 * 3,8 - 17 / 5

3. Обчислимо множення та ділення:

7,5 * 3,8 = 28,5

17 / 5 = 3,4

4. Тепер віднімемо результат ділення від множення:

28,5 - 3,4 = 25,1

Отже, значення виразу дорівнює 25,1.