Спростити вираз і привести подібні доданки, якщо такі є. а) 4,5а*(-3в)б) -2х*(-0,1у)*5в)

(14-3х)-(5,3+2х)г)-3(2,4-12х)д)28*(0,5а+4)-2,5*(2а-6)ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА.​

Ответы на вопрос

Отвечает Цуканова Дарья.

Відповідь:а) 4,5а * (-3в) = -13,5ав

б) -2х * (-0,1у) * 5 = 1ху

в) (14 - 3х) - (5,3 + 2х) = 14 - 3х - 5,3 - 2х = 8,7 - 5х

г) -3(2,4 - 12х) = -7,2 + 36х

д) 28 * (0,5а + 4) - 2,5 * (2а - 6) = 14а + 112 - 5а + 15 = 9а + 127

Покрокове пояснення: