Друзі Сергій і Світлана ведуть здоровий спосіб життя та проводять кілька разів на тиждень

легкоатлетичне тренування, пробігаючи по колу радіуса 50 м, причому Сергій пробігає 8 кiл, а Світлана - 6 кіл. Швидкість бігу Сергія 16 км/год, Світлани 14 км/год. Хто з друзів витрачає більше часу на тренування і на скільки? (Відповідь дайте з точністю до секунди.) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Ответ:

12.857 с

Пошаговое объяснение:

Сергей бегает t = S/v = 50м * 8 / 16км/год =  50м * 8 / (16 * 1000м/ (60 * 60 с)) = 50 * 8 / (16 * 1000/ (60 * 60)) с = 90 с

Светлана бегает t = S/v = 50м * 6 / 14км/год =  50м *6 / (14 * 1000м/ (60 * 60 с)) = 50 * 6 / (14 * 1000/ (60 * 60)) с = 77.143 с

Значит Сергей бегает больше на 90 - 77.143 = 12.857 с