Студент Сергій щоранку пробігає одну й ту саму дистанцію у будні дні він бігає зі швидкістю

10км/год за 24 хв. У вихідні дні Він проводить посилене тренування та пробігає цю дистанцію за 20 хв. У вихідні дні Він проводить посилене тренування та пробігає цю дистанцію за 20 хв. З якою швидкістю рухається Сергій у вихідні дні 3. Даю 25 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Хоцин Стас.

Ответ:

12 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 10×24=240(км)-пробігає і будні;

2)240:20=12(км/год)-швидкість на вихідних.

відповідь:12 км/год