1.y=x² 2.y=1/x 3.y=1/2x-6 4.y=√x 6.y=x-6/x²-5x+4​


Ответы на вопрос

Отвечает Anikin Mikhail.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

y = x² - Область визначення - усі дійсні числа, оскільки квадрат будь-якого дійсного числа є дійсним числом.

y = 1/x - Область визначення - усі дійсні числа, крім x = 0, оскільки ділення на нуль неможливе.

y = 1/(2x - 6) - Область визначення - усі дійсні числа, крім x = 3, оскільки при x = 3 знаменник стає рівним нулю (2 * 3 - 6 = 0).

y = √x - Область визначення - усі дійсні числа, починаючи з x = 0, оскільки корінь з від'ємного числа не визначений у дійсних числах.

y = x - 6/(x² - 5x + 4) - Область визначення - усі дійсні числа, крім x = 4 і x = 1, оскільки при цих значеннях знаменник стає рівним нулю (x² - 5x + 4 = 0).

Тепер обчислимо значення функцій для вказаних аргументів:

Для y = x²:

y(7,7) = (7,7)² = 57,29.

Для y = 1/x:

y(-5) = 1/(-5) = -0,2.

Для y = 1/(2x - 6):

y(7,7) = 1/(2 * 7,7 - 6) = 1/(15,4 - 6) = 1/9,4 ≈ 0,1064.

Для y = √x:

y(-5) - корінь з від'ємного числа не визначений у дійсних числах.

Для y = x - 6/(x² - 5x + 4):

y(7,7) = 7,7 - 6/(7,7)² - 5 * 7,7 + 4 = 7,7 - 6/(59,29 - 38,5 + 4) = 7,7 - 6/24,79 ≈ 7,7 - 0,2419 ≈ 7,4581.

Отже:

y(7,7) ≈ 57,29.

y(-5) ≈ -0,2.

y(7,7) ≈ 0,1064.

y(-5) - не визначено.

y(7,7) ≈ 7,4581.