Срочно нужно г)45/100 Д)18/20 Е)23/529


Ответы на вопрос

Отвечает Константинова Александра.

г) 45/100 = 9/20

д) 18/20 = 9/10

е) 23/529 - не має спрощеного вигляду, це простий дріб.

Отвечает Дудина Раиса.

Ответ:

г) 45/100 = 9/20;

д) 18/20=9/10;

е) 23/529    --- не можна скоротити цей дріб.

Пошаговое объяснение:

г) 45/100 = 9/20;

д) 18/20=9/10;

е) 23/529    --- не можна скоротити цей дріб.