Перша художниця розмальовує 164 ялинкових прикрас за 4 дні, а друга стільки само – за 2 дні. За

скільки днів спільної роботи вони розмалюють 492 таких прикрас?

Ответы на вопрос

Отвечает Стафинцова Маша.
Спочатку дізнаємося скільки перша і друга робітниця розмальовує прикрас за 1 день

1) 164/4 = 41 - перша робітниця за один день
2) 164/2 = 82 - друга робітниця за один день
3) 82 + 41 = 123 - дві робітниці за один день

А теперь дізнаємося за скільки вони розмалюють 492 прикраси:
4) 492/123 = 4

Відповідь: За 4 дні