Задача "Перша художниця розмальовує 45 писанок за 6 годин, а друга 26 писанок за 4 годин. За

скільки годин, працюючи разом, вони розмалюють 35 писанок?

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.
Продуктивність для 1-ої: 45/6=7.5 писанок за годину.
Для 2-ої:26/4=6.5 писанок за годину
Продуктивність обох:6.5+7.5=14писанок в годину.
35/14=2.5години