Перша майстриня розмальовує 124 ялинкові прикраси за два дня а друга 177 таких самих за 3 днів за

скільки днів спільної роботи вони розмалюють 184 прикраси

Ответы на вопрос

Отвечает Шапошников Артём.
1)124:2=62(пр)-перша майстриня розмальовує за один день
2)177:3=59(пр)-друга майстриня розмальовує за один день
3)184:(59+62)=≈1,5(дн)
≈це приблизно
Отметь как «лучший ответ»