Решить уравнения 27200-y=15127+4361.z+14872=8587+9186 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сердобенцева Лада.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Давайте розв'яжемо обидва рівняння окремо:

Для першого рівняння:

27200 - y = 15127 + 4361

Спочатку додамо числа на правій стороні:

27200 - y = 19488

Тепер віднімемо 19488 від обох боків, щоб отримати значення y:

27200 - 19488 = y

y = 7712

Отже, y дорівнює 7712.

Для другого рівняння:

z + 14872 = 8587 + 9186

Спочатку додамо числа на правій стороні:

z + 14872 = 17773

Тепер віднімемо 14872 від обох боків, щоб отримати значення z:

z = 17773 - 14872

z = 2901

Отже, z дорівнює 2901.