86. Побудуй ламану MNPKE та знайди її довжину (в одиничних відрізках), якщо M(6;5), N(4;5),

P(4;1), K(1;1), E(1; —3). 96

Ответы на вопрос

Отвечает Савельева Софья.

Ответ:

Для побудови ламаної MNPKE та знаходження її довжини в одиничних відрізках, ми можемо розглянути кожний відрізок окремо, а потім додати їх довжини.

1. Відрізок MN:

Відрізок MN знаходиться між точками M(6;5) і N(4;5) на координатній площині. Довжина цього відрізка в одиничних відрізках дорівнює різниці їх x-координат:

Довжина MN = |6 - 4| = 2 одиничних відрізках.

2. Відрізок NP:

Відрізок NP знаходиться між точками N(4;5) і P(4;1). Довжина цього відрізка в одиничних відрізках дорівнює різниці їх y-координат:

Довжина NP = |5 - 1| = 4 одиничних відрізках.

3. Відрізок PE:

Відрізок PE знаходиться між точками P(4;1) і E(1;-3). Довжина цього відрізка в одиничних відрізках дорівнює відстані між їх x-координатами:

Довжина PE = |4 - 1| = 3 одиничних відрізках.

4. Тепер додамо довжини всіх відрізків, щоб знайти загальну довжину ламаної MNPKE:

Довжина ламаної MNPKE = Довжина MN + Довжина NP + Довжина PE

Довжина ламаної MNPKE = 2 + 4 + 3 = 9 одиничних відрізках.

Отже, довжина ламаної MNPKE в одиничних відрізках дорівнює 9.

Пошаговое объяснение: