Можуть перевезти 10 таких машин. 2) Є дві декоративні коробки, дно кожної має форму трикут- ника з

рівними сторонами. Довжина 1 сторони першого трикутника набуває значень 19, 9 < l < 20, 1 (у см). Оцініть периметр (у см) другого трикутника зі стороною, удвічі більшою за сторону першого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Матерухин Саша.

Якщо довжина однієї сторони першого трикутника набуває значень від 19,9 см до 20,1 см, то довжина однієї сторони другого трикутника буде удвічі більшою, тобто від 19,9×2=39,8 см до 20,1×2=40,2 см.

Периметр трикутника знаходиться як сума всіх його сторін. Отже, периметр другого трикутника буде:

Мінімальний периметр: 39,8×3=119,4 см

Максимальний периметр: 40,2×3=120,6 см

Таким чином, периметр другого трикутника може набувати значень від 119,4 см до 120,6 см.