1. З двох населених пунктів одночасно назустріч один одному вирушили два таксисти. Відомо, що

відстань між ними становить 345,6 км. На якій відстані один від одного будуть таксисти через 2 год, якщо швидкість першого 72,3 км/год, а другого 68,2 км/год? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хука Макс.

Ответ:

Відповідь: 64,6 км

Пошаговое объяснение:

За 2 години перший таксист проїде 72,3 * 2 = 144,6 км.

За 2 години другий таксист проїде 68,2 * 2 = 136,4 км.

Отже, через 2 години відстань між таксистами буде дорівнювати 345,6 - 144,6 - 136,4 = 64,6 км.