у 5а класі навчаються 25 дітей а в 5 б-20 дітей .на скільки відсотків більше дітей навчаються в 5а

ніж у 5б?

Ответы на вопрос

Отвечает Парфиненко Рома.

Відповідь:

25%

Пояснення:

У 5А класі навчаються 25 дітей, а в 5Б - 20 дітей. На скільки відсотків більше дітей навчаються в 5А, ніж у 5Б?

Розв'язання:

Якщо дано числа A і B, такі що A>B і необхідно дізнатися на скільки відсотків число A більше числа B, то можні скористатися наступною формулою

 \frac{A-B}{B} \cdot100\%

Отже, в 5А навчається більше дітей, ніж у 5Б на:

 \frac{25 - 20}{20} \cdot100\% = 25\%

Відповідь: 25%.

#SPJ1