Обчисліть площу круга, діамтр якого дорівнює 26мм​


Ответы на вопрос

Отвечает Белов Михаил.

Пошаговое объяснение:

Формула для знаходження площі круга - πR²

D=2R

R = D÷2 = 26÷2 = 13 мм

S = 3,14×13² = 530,92 мм²