На скільки сантиметрів збільшиться периметр квадрата, якщо його сторону збільшити на 6 см?дам 5 зв

бистро

Ответы на вопрос

Отвечает Mukhina Angelina.

Периметр квадрата: P=4a

Если сторону увеличили на 6 см, то она будет равна (a + 6), следовательно

P_1=4(a+6)=4a+24

Значит периметр квадрата увеличится на 24см

Отвечает Жданова Кристина.

Периметр квадрата = сума чотирьох сторін (вони однакові).

6 * 4 = 24 см – на стільки збільшиться периметр.