30√x-12x+36\x-6 решение


Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.

Розглянемо вираз 30√x - 12x + 36 / x - 6 окремо:

30√x - 12x + 36 / x - 6

Спрощуємо вираз, враховуючи алгебраїчні правила:

30√x - 12x + 36 / x - 6 = (30√x - 12x) + (36 / x - 6)

Тепер почнемо спрощувати кожен доданок окремо:

Перший доданок: 30√x - 12x

Не можемо спростити більше, тому лишаємо його без змін.

Другий доданок: 36 / x - 6

Знаходимо спільний знаменник:

36 / x - 6 = 36 - 6x / x

Отже, вираз стає:

30√x - 12x + 36 / x - 6 = (30√x - 12x) + (36 - 6x) / x

Тепер об'єднаємо два доданки під одним спільним знаменником:

(30√x - 12x) + (36 - 6x) / x = (30√x - 12x + 36 - 6x) / x

Тепер можемо об'єднати подібні члени:

(30√x - 12x + 36 - 6x) / x = (30√x - 18x + 36) / x

Таким чином, розв'язок виразу 30√x - 12x + 36 / x - 6 є (30√x - 18x + 36) / x.