Із двох сіл, відстань між якими дорівнює 18 км, одночасно в одному напрямі вирушили пішохід і

велосипедист. Пішохід ішов попереду зі швидкістю 3 км/год, а велосипедист їхав зі швидкістю 12 км/год. Через скільки годин після початку руху велосипедист наздогнав пішохода?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Артемий.

Ответ:Щоб визначити, через скільки годин велосипедист наздожене пішохода, ми можемо використовувати формулу часу, відстані і швидкості.

Для пішохода: швидкість = 3 км/год

Для велосипедиста: швидкість = 12 км/год

Відстань між ними = 18 км

Час = Відстань / Швидкість

Час, коли велосипедист наздожене пішохода, буде рівний часу, коли вони пройдуть однакову відстань.

Тому, щоб знайти цей час, ми розраховуємо час для пішохода і велосипедиста:

Час пішохода = Відстань / Швидкість пішохода = 18 км / 3 км/год = 6 год

Час велосипедиста = Відстань / Швидкість велосипедиста = 18 км / 12 км/год = 1.5 год

Таким чином, через 1.5 години після початку руху, велосипедист наздожене пішохода.

Отвечает Елизарьева Ника.

Ответ:

через 1 годину 12 хвилин

берем по 1 год з кожного і виходить 3 Ки і 12 Ки разом 15 км

18-15=3 км

t=S:V

3км :15км/год =0,2

0,2*3=0,6 км

12*0,2=2,4км

0,2 год=⅕ год

0,2год=60:5

0,2год=12 хв

Пошаговое объяснение:

перевіряємо 12км+3 км + (12+3):5=18

15+12:5+3:5=15+2,4+0,6

15+2,4+0,6=18(перевірку хочеш пиши хочеш не пиши)

МОЖНА ПОЗНАЧИТИ ЯК НАЙКРАЩУ ВІДПОВІДЬ?ДУЖЕ ТРЕБА