1. Чому дорівнює значення функції в точці х0 = 6? f (х) = а) ; б) - ; в) 1; г) -1. 2. Обчисліть

вираз , при в=1 а) 2; б) - 1; в) -2; г) 7. 3. Знайдіть знаменник геометричної прогресії (вn) якщо: в6 = 8; в7 = 4. а) ; б) 2; в) - ; г) -2. 4. Розв’яжіть рівняння: 3 у + 5 = -13 а) 6; б) -4; в) -6; г) 4.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Мария.

Ответ:

Для вирішення цього питання потрібно знати функцію f(x). Без цієї інформації неможливо визначити значення функції в точці x0 = 6. Відповіді а), б), в), г) недостатньо інформації для визначення.

Знову, без знання виразу, який задається, неможливо обчислити значення виразу при v = 1. Відповіді а), б), в), г) недостатньо інформації для визначення.

Знаменник геометричної прогресії (вn) визначається за формулою вn = в1 * r^(n-1), де в1 - перший член прогресії, r - знаменник прогресії.

В даному випадку маємо в6 = 8 і в7 = 4. Підставляємо значення в6 і в7 у формулу:

в6 = в1 * r^(6-1) = 8

в7 = в1 * r^(7-1) = 4

Знаходимо відношення двох рівнянь:

(в1 * r^5) / (в1 * r^6) = 8 / 4

r^5 / r^6 = 2

r^(-1) = 2

1/r = 2

r = 1/2

Отже, знаменник геометричної прогресії (вn) дорівнює 1/2. Відповідь: г) -2.

Розв'язуємо рівняння:

3у + 5 = -13

Віднімаємо 5 з обох боків:

3у = -13 - 5

3у = -18

Ділимо обидва боки на 3:

у = -18 / 3

у = -6

Отже, розв'язок рівняння 3у + 5 = -13 є у = -6. Відповідь: в) -6.

Пошаговое объяснение: