198. На рахунку абонента було -120 грн. Скільки грошей стало на рахунку пiсля його поповнення на

500 грн? Запиши від- повідну рівність.​

Ответы на вопрос

Отвечает Корлыханова Ирина.

Для знаходження суми на рахунку абонента після поповнення на 500 грн, можна використати рівність:

Сума після поповнення = Попередня сума -120 грн + 500 грн = 380 грн.

Отже, після поповнення на 500 грн на рахунку абонента залишиться 380 грн.

Отвечает Иванова Настя.

Ответ:

380 грн

Пошаговое объяснение:

-120 + 500 = 500 - 120 = 380 (грн) - стало на счету у абонента