Точка D належить відрізку MK, MD= 19 см, DK=24см. Знайдіть довжину відрізку МК. Пжжпжпжпжп


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

43 см.

Пошаговое объяснение:

D є МК, тогда по основному свойству измерения отрезков

МК = МD + DK = 19 + 24 = 43 (см).