Треба швидко Для дитячого садка купили 9 пляшок клею по 7грн кожна й упаковку картону за 20 грн.

Яка вартість усієї покупки?

Ответы на вопрос

Отвечает Перепелица Анна.

Ответ:83

Пошаговое объяснение:1) 9*7=63

2) 63+20=83

Отвечает Усенко Кристина.

* * *

1) 9*7=63грн коштує 9 пачок клею

2) 63+20=83грн вартість всієї покупки