№1 Із молока отримують вершки, маса яких становить 23% (3 б.) маси молока. Скільки кілограмів

вершків отримують із 300 кг молока?​

Ответы на вопрос

Отвечает Верушкина Лера.
**Рішення:**

Маса вершків, які отримують із 300 кг молока, становить 23% від маси молока, тобто:

```
23 / 100 * 300 = 69 кг
```

**Відповідь:** 69 кг.

**Розбір:**

У першому випадку ми знаходимо масу вершків, віднімаючи від маси молока 77%:

```
300 - 77% * 300 = 300 - 231 = 69
```

У другому випадку ми знаходимо масу вершків, множачи масу молока на 23%:

```
300 * 23 / 100 = 69
```

Обидва методи дають однаковий результат.
Отвечает Arapchin Kamilla.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Спосіб 1 ( через пропорцію)

якщо молока 300кг  - то це 100%

тоді вершків  х кг   - і це 23%

300:х = 100:23

х = 300·23/100 = 3·23 = 69(кг) вершків отримають х 300кг молока

Спосіб 2. (знаходження відсотка від числа)

За умовою відомо, що у молоці 23% становлять вершки

Потрібно знайти 23% від 300кг

1) 23% = 0,23

2) 300 ·0.23 = 69(кг) - вершків