1. Яке з чисел є непарним? A) 42 Б) 44 В) 45 Г)48​


Ответы на вопрос

Отвечает Блок Богдана.

Ответ:

В) 45 .

Це число є непарним .

Пошаговое объяснение:

Парні числа - це ті числа які діляться на два .

Парним називається таке число, яке можна поділити на 2 без остачі, тоді як непарне число ділиться на два з остачею.

A) 42 ÷ 2 = 21 .

Б) 44 ÷ 2 = 22 .

В) 45 ÷ 2 = 22,5 .

Г) 48 ÷ 2 = 24 .