7. Чотири бригади зібрали 1680 кг цибулі. Перша бригада зібрала і всієї цибулі, друга - 35 % решти,

третя - и 1- раза більше, ніж друга. Скільки кілограмів цибулі зібрала четверта бригада?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нурбергенов Азамат.

Пошаговое объяснение:

1680*3/4=1260 зібрала перша

1680-1260=420кг залишок

420*0,34=142,8кг зібрала друга

142,8*11/3=142,8*4/3=190,4 кг зібрала третя

420-142,8-190,4=86,8 кг зібрала четверта