9 372. Парк має форму прямокутника, сусідні сторони якого дорівню-ють 460 м і 240 м. Навколо

парку встановлено огорожу, а в паркуна відстані 2 м від огорожі вздовж неї прокладено бігову доріжку,яка також має форму прямокутника. Петро, який дотримуєтьсяздорового образу життя, щоранку до початку уроків бігає по ційдоріжці, двічі оббігаючи парк. Яку відстань пробігає Петро?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бехтин Артём.

Ответ:

2784м

Пошаговое объяснение:

1)460•2+240•2=1400(м)-довжина огорожі

2)1400-2•4=1392(м)-довжина доріжки

3)1392•2=2784(м)

В:2784 метров пробігає петро