Санның бөлігін тап.45-тің 2/3-сі72-нің 5/6-і85-тің 4/5-іСрочно тез Көмектесші ​


Ответы на вопрос

Отвечает Алдобаева Полина.

Ответ:

1. 30

2. 60

3. 68

Пошаговое объяснение:

1. себебі 45:3=15 15×2=30

2. тура солай 72:6=12 12×5=60

3. үшінші де солай 85:5=17 17×4=68