Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды табуға берілген есептер. 3-сабақ Бірінші күні

комбайншылар барлық бидайдың 20/7 бөлігін, ал екінші күні барлық бидайдың20/9бөлігін, ал үшінші күні қалған24 5/3 га жердің бидайын орып алды. Егістік алқабының ауданы қанша?Жауабы:га.АртқаТексеру​

Ответы на вопрос

Отвечает Кокорина Алёнушка.

Ответ:

лайк бас

Пошаговое объяснение:

123

Отвечает Сорбало Анастасия.

Ответ:

лайык бас коментария

Пошаговое объяснение:

20/9-20/7=20/2

24 5/3-20/2=ОРТАҚ БӨЛІМГЕ КЕЛТІРЕМІЗ =15/7