Які із чисел 2045 ,4750,7254,6225 ділиться на ціло на 3,але не ділиться націло на 2 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Канаева Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6225 - ділиться на ціло на 3,але не ділиться націло на 2

якщо сума всіх цифр числа ділиться на ціло на 3, то і все число поділиться на 3

6+2+2+5=15/3=5 ділиться без залишка

Не ділиться на ціло на 2, тому,що кінцева цифра не четна