За тиждень перекладач переклав у три рази менше сторінок роману, ніж йому залишилось перекласти.

Після того, як він переклав ще 60 сторінок, кількість перекладених сторінок порівнялася з кількістю тих, що лишилися. Скільки всього сторінок в романі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кончаков Максим.

Ответ:240

Пошаговое объяснение:

Нехай за перший тиждень він переклав-Х , тоді залишились йому у три рази більше перекласти - 3х

Потім він переклав ше 60 . Це буде (х+60)він переклав , а від кількості що залишилась (тобто 3х віднімаємо ту к-сть перекладених сторінок) отримуємо такий вираз 3х- 60

Тоді складаємо рівняння

х+60=3х-60

2х=120

Х=60

Тоді 60+60=3*60-60

120=120

120 він переклав всього і 120 залишилось

Отже, всього в книзі 240 сторінок