Відстань від пункту А до пункту В дорівнює 112 км. Одночасно з цих пунктів назустріч один одному

виїхали два велосипедисти і зустрілися через 3,5 год. Знайди швидкість першого велосипедиста, якщо швидкість другого на 4 км/год більша, ніж швидкість першого. (У відповідь записуєте число) 

Ответы на вопрос

Отвечает Семенова София.

Ответ:

14

Пошаговое объяснение:

x - скорость 1-го велосипедиста, км/ч.

3,5(x+x+4)=112    |×2/7

2x+4=32              |2

x=16-2=14 км/ч - скорость 1-го велосипедиста.