Власна швидкість катера дорівнює 26,4 км/год. Скільки часу він плив за течією, якщо пройшов 99,75

км, а швидкість течії дорівнює 2,1 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Гудкова Ариадна.

Ответ:

3,5 часа

Пошаговое объяснение:

Сколько времени катер плыл по течению:

99,75÷(26,4+2,1)=399/4 ·2/57=7/2=3,5 ч