Знайти суму абсциси точки А (-3;2) і ординати точки В(1;5)


Ответы на вопрос

Отвечает Якимова Мария.

Ответ:

абсциси: -2.Ординати: 7.

Пошаговое объяснение:

-3+1=-2 - це абсцис, а ординат: 2+5=7.