2) Знайдіть 25% від 80. 3) Один із суміжних кутів 470. Знайдіть другий.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Відповідь:

1)20

2) 133

Покрокове пояснення:

\frac{80}{1}*\frac{25}{100}=\frac{80}{1}*\frac{1}{4}=\frac{80}{4}=20

2)180-47=133