Допоможіть будь ласка! Потрібно роз'язати задачу. У магазин завезли 400кг цукерок. Із них: 24%-

<Ластівка>, 36%-<Ромашка>, а решта-<Труфальє>. Скільки кг цукерок <Труфольє> завезли до магазину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Петелин Влад.

Ответ:160 кг

Пошаговое объяснение:

24%+36%=60%

400 кг:100%=4(1%)

1%*60=4кг*60%=240 кг

40%=400-240=160кг(труфальє)