Письменник писав у день на 3 сторінки нової книжки більше ніж планував, тому він віддав книгу у 60

сторінок у друк на день раніше строку. Скільки сторінок в день писав письменник? Пж, помогите, срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Шарапова Лена.

Ответ:х×(х+3)=х+60

2х+3х=х+60

5х=х+60

5х-х=60

4х=60

х=60/4

х=15 сторинок