2. Довжина прямокутника 244 дм, ширина 150 дм. Знайти площу прямокутника і виразити її у квадратних

метрах.

Ответы на вопрос

Отвечает Скендир Куаныш.

Ответ:

366м^2

Пошаговое объяснение:

S=244×150=36600дм^2=366м^2

Отвечает Кулебакин Максим.

Ответ:

366 м²

Пошаговое объяснение:

S=ab=244*150=36600 дм²

1 м²=10 дм × 10 дм = 100 дм²

36600 дм²÷100 дм²=366 м²