Периметр трикутника дорівнює 98см.Довжина однієї сторони 15см,а другої втричі більша від першої

.знайти третю сторону трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Пастарнак Влада.

Ответ:

38

Пошаговое объяснение:

15*3=45

45+15=60

98-60=38

Ответ: 1 сторона - 15 , 2 сторона - 45 , 3 сторона - 38